BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Mały znicz na czarnym tle. U góry szara wstążka i napis: Pożegnanie.

Zmarła Teresa Bodzak

Koleżanka, przyjaciółka, Wiceprezes Europejskiej Fundacji Opieki przez wiele lat zaangażowana w działania społeczne w różnych obszarach.

Początki działalności społecznej związane były z utworzeniem przez nią lubelskiego oddziału Stowarzyszenia UroConti.

Od 10 lat Tereska ściśle współpracowała z Europejską Fundacją Opieki-na początku jako Prezes Uroconti w różnych wspólnych projektach na rzecz osób z nietrzymaniem moczu oraz ludzi starszych. Po kilku latach została V-ce Prezesem Europejskiej Fundacji Opieki.

Zajmowała się przede wszystkim aktywizacją osób starszych, organizacją wspaniałych wycieczek, prowadzeniem ,,Naszej Cafe”- miejsca spotkań dla seniorów.

Prywatnie miała wielkie serce dla wszystkich a bardzo małe dla siebie. Potrafiła rozmawiać z każdym na każdy temat, omijając siebie. Zawsze była na końcu, nie przepychała się łokciami. Była piękna wewnątrz i promieniowała tym pięknem. Zawsze pełna gracji, wdzięku, uroku… Szal, wisiorek, fryzura, manicure… kobieta z klasą.

Cichutko pukała,
cichutko zamykała drzwi
i tak też odeszła…
Na zawsze zostanie w naszych sercach…

Joanna Szyszkowska,

cały zespół Europejskiej Fundacji opieki oraz

przyjaciele, koledzy, znajomi.

Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie

w kaplicy cmentarnej przy ul. Unickiej w Lublinie 

dnia 4 marca 2019 roku o godzinie 10:00

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies