BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
W złotej ramie oprawiona tablica z napisem: “ Złoty Gryf Powiatu Łęczyńskiego w kategorii Działalność Społeczna dla Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną- Koło w Łęcznej. Krzysztof Niewiadomski- Starosta Łęczyński”

„Złoty Gryf” dla PSONI w Łęcznej

W bieżącym roku powiat łęczyński obchodził swoje 20-lecie. Jubileusz stał się okazją do wyróżnienia osób i podmiotów, których działalność i znaczące osiągnięcia przyczyniły się do rozwoju społecznego, gospodarczego powiatu łęczyńskiego, a także promocji walorów turystycznych, kulturowych w kraju i poza granicami. Starostwo Powiatowe w Łęcznej zorganizowało konkurs „Złoty Gryf”.

W ramach konkursu przyznano nagrody w czterech kategoriach – działalność: gospodarcza, społeczna, sportowa, kulturalna. Nagroda „Złotego Gryfa” może być wręczona osobom fizycznym, osobom prawnym (w tym: instytucjom, organizacjom pozarządowym, przedsiębiorstwom, klubom sportowym, innym podmiotom, działającym na terenie powiatu łęczyńskiego lub szczególnie zasłużonym dla rozwoju powiatu, a wnioskować o przyznanie nagrody mogą składać następujące osobistości: przewodniczący rady powiatu łęczyńskiego, zarząd powiatu łęczyńskiego, radni rady powiatu łęczyńskiego w liczbie co najmniej 3, a także burmistrz/wójt gminy z terenu powiatu łęczyńskiego, radni rady gminy z terenu powiatu łęczyńskiego w liczbie co najmniej 3 oraz instytucje, organizacje i stowarzyszenia gospodarcze, społeczne, sportowo – kulturalne z terenu powiatu łęczyńskiego, mieszkańcy powiatu łęczyńskiego w liczbie co najmniej 20.

Mężczyzna pozuje do zdjęcia. W rękach trzyma złota rame. Za nim jest boisko do tenisa.

Polskie Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Łęcznej otrzymało „Złotego Gryfa” Powiatu Łęczyńskiego w kategorii: działalność społeczna. Nagroda została przyznana przez P. Krzysztofa Niewiadomskiego Starostę Łęczyńskiego.

Grupa osób pozuje do zdjęcia na scenie. Kobieta trzyma złotą ramę. Wszyscy uśmiechają się.

„Złoty Gryf” został odebrany przez delegatkę Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Łęcznej 15 września 2019 r. podczas Dożynek Gminno-Powiatowych w Łęcznej.

Martyna Bernecka

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies