BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Logo wystawa w ramach międzynarodowego konkursu fotograficznego

Wystawa fotografii w lubelskim Ratuszu

Otwarcie wystawy i rozdanie nagród w konkursie „Lublin i Münster w obiektywie – kościoły”. Od 13 do 30 listopada w Lubelskim Ratuszu przy Placu Łokietka można obejrzeć prace laureatów.

Plakat na którym pisze Wystawa w ramach międzynarodowego konkursu fotograficznego. Poniżej zdjęcia miast i deptaków. Poniżej pisze Lublin i Munster w obiektywie - kościoły.

Organizatorami konkursu było Stowarzyszenie Obywatelskie Lublin – Münster wraz z Urzędem Miasta lublin oraz lubelska Szkoła Fotografii. Konkurs odbywał się równocześnie w Polsce i w Niemczech w dwóch miastach partnerskich Lublin i Münster. Uczestnicy tego konkursu musieli być amatorami w dziedzinie fotografii i wysłać maksymalnie 3 fotografie.

Jury w Lublinie powołane przez organizatora dokonało wyboru 25 najlepszych prac, jako kolejny etap oceny, jury w Münster wybrało z tych 25 prac zdjęcie pierwsze, drugie i trzecie.

Pierwszą nagrodę zdobyła fotografia pt. „Dominikanie” – Krzysztofa Wojtanowskiego, drugie miejsce zdobyła fotografia pt. „Kościół Karmelitów” – Małgorzaty Sobiesiak, natomiast trzecie miejsce otrzymała Katarzyna Weremko za zdjęcie pt. „Kościół z Matczyna”.

Kamil Artur Kuliński

P.S. Brałem udział w tym konkursie i także moje trzy fotografie pt. „Matryca Miasta” można obejrzeć na tej wystawie KAK.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies