BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat wystawy fotografii Pawła Korola "Piękno natury" ze zdjęciem łosia

W ŚDS “Memory” dedykowana wystawa fotografii przyrodniczej “Piękno natury” i spotkanie autorskie z Pawłem Korolem z Okręgu Lubelskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody

Okręg Lubelski Związku Polskich Fotografów Przyrody rozpoczął akcję organizowania dedykowanych wystaw i prezentacji fotografii przyrodniczej w ośrodkach, które grupują i wspierają osoby mające utrudniony - z różnych powodów - dostęp do instytucji kultury i twórczości artystów.

W tym tygodniu odbędzie się kolejne spotkanie zorganizowane w ramach prowadzonej przez Okręg Lubelski Związku Polskich Fotografów Przyrody akcji dedykowanych wystaw i prezentacji fotografii przyrodniczej, o których pisaliśmy tutaj.

Wydarzenia te mają charakter zamknięty i przeznaczone są dla osób na co dzień korzystających ze wsparcia danej placówki.

Tym razem fotografia przyrodnicza zawita do filii Środowiskowego Domu Samopomocy dla Osób z chorobą Alzheimera „Memory” w Lublinie przy Al. Racławickich 22. Placówka ta – prowadzona przez LUBELSKIE STOWARZYSZENIE ALZHEIMEROWSKIE zapewnia wszechstronną pomoc osobom z chorobą Alzheimera, ich rodzinom i opiekunom.

Podczas spotkania zaplanowanego na 21 listopada o swoich fotograficznych przygodach w świecie przyrody będzie opowiadał Paweł Korol.

Fotografie składające się na wystawę zostały wydrukowane przy użyciu znakomitego sprzętu i materiałów marki Epson, a polski oddział tej firmy jest głównym sponsorem wystawy.

Patronat medialny nad spotkaniem i całą akcją objęły Wiadomości Społeczne, pismo Polskiego Towarzystwa Polityki Społecznej.

ZPFP w internecie

Związek Polskich Fotografów Przyrody: https://www.zpfp.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/ZPFPpl

Okręg Lubelski ZPFP: https://www.facebook.com/OL-ZPFP-495270880528141

Na podstawie informacji przesłanej przez Pana Jerzego Liniewicza, członka ZPFP – Okręg Lubelski

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies