BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Uczestnicy WTZ u przyjaciół

W dniu 19 października 2022r. uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Janowicy placówki PSONI Koło w Łęcznej, podczas kiermaszu w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łęcznej zaprezentowali wyroby wykonane w pracowniach WTZ w ramach rehabilitacji.

Na kiermasz przybyli pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy, Urzędu Skarbowego oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, prace uczestników cieszyły się dużym zainteresowaniem, wszyscy zachwycali się różnorodnością wyrobów oraz precyzją z jaką zostały wykonane.

Uczestnicy uatrakcyjnili kiermasz występami muzycznymi, tanecznymi oraz wokalnymi, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami, widzowie byli pod wielkim wrażeniem zdolności artystycznych zespołu oraz solisty.

Po zakończeniu kiermaszu uczestnicy udali się spacer po deptaku i wspólny posiłek.

Pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy, Urzędu Skarbowego i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej podobały się występy „Bębnoludów” oraz taniec i kupowali nasze produkty. Przed powrotem do warsztatów byliśmy na obiedzie w pizzerii. – Daniel L.

W dniu 19 października 2022r. mieliśmy okazję zaprezentować się Powiatowej Urzędzie Pracy, pokazać dorobek naszej twórczości wypracowanej w WTZ. Uczestnicy mogli się zaprezentować w trzech kategoriach: grze na bębnach, tańcu i wokalu. Odbył się kiermasz prac wykonanych w naszej placówce. Zainteresowanie było dość spore, było nam miło i przyjemnie. Po zakończeniu kiermaszu udaliśmy się do restauracji i zjedliśmy bardzo smaczną pizzę. – Katarzyna K.

Serdecznie dziękujemy Pani Monice Mikołajewskiej dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy za otwartość i współpracę, a wszystkim kupującym za zainteresowanie i wsparcie naszej placówki.  

Liczymy na dalszą, równie owocną współpracę.

Beata Sawicka

Materiał powstał w ramach projektu “Promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia społecznego i zawodowego” realizowanego w okresie 01.09.2022 – 10.12.2022 r. przez Lubelskie Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych – Sejmik Wojewódzki ze środków Województwa Lubelskiego.

UWAGA: Kopiowanie, skracanie, przerabianie, wykorzystywanie fotografii i tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.niepelnosprawnilublin.pl, w innych mediach lub innych serwisach informacyjnych wymaga zgody redakcji.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies