BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat tak to leciało z wykrzyknikiem. Tło niebieskie.

Talent i siła

W ostatnim odcinku muzycznego show „Tak to Leciało!” w dniu 16 października, walkę o 150 tysięcy złotych zaczęła 23-letnia Daria Stawrowska.

Daria jest osobą niepełnosprawną, u której stwierdzono czterokończynowe porażenie mózgowe. Pokazała nam, że niepełnosprawność nie jest utrudnieniem do spełniania swoich marzeń. Urzekła mnie jej siła i pogoda ducha.

Scena została specjalnie przygotowana dla naszej początkującej gwiazdy, która porusza się na wózku inwalidzkim. Jednak wózek nie jest dla niej przeszkodą w rozwoju intelektualnym. Zrobiła licencjat na Uniwersytecie Warszawskim z animacji społeczno-kulturalnej i planuje dalsze studia na wydziale pedagogicznym lub dziennikarskim. Daria ma nadzieję, że pieniądze wygrane w „Tak to leciało!” przybliżą ją do spełnienia swojego największego marzenia. A jakie to marzenie? Zapraszamy na stronę: www.plejada.pl.

W następnym odcinku (w niedzielę 23 października 2011 r. o 18.55 w TVP2) dowiemy się jak daleko zaszła nasza Daria J. Zapraszam do oglądania i trzymam mocno kciuki!

Magdalena Skrypoczka

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies