BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Nieprzetarty Szlak

ŚDS Akademia Artystyczna

Fundacja Nieprzetartego Szlaku zaprasza chętnych do uczestnictwa w nowo powstałym Środowiskowym Domu Samopomocy pod nazwą „Akademia Artystyczna”.

ŚDS został założony przez Fundację Nieprzetartego Szlaku dla dorosłych osób  z niepełnosprawnością intelektualną lub z zaburzeniami o spektrum autyzmu, które nie mają obecnie pracy, chcą uczyć się nawiązywania kontaktu z innymi ludźmi, chcą rozwijać swoje umiejętności, wykorzystywać swój potencjał oraz wyrażać siebie poprzez działania artystyczne. W „Akademii Artystycznej” osoby te będą mogły zrozumieć i zaakceptować siebie, budować lepsze relacje z ludźmi, nabyć nowe umiejętności społeczne  i zawodowe. Będą miały możliwość twórczego rozwoju przez działania teatralne, muzyczne, plastyczne, pracę z ruchem i ciałem.

Plakat akademia artystyczna. Niebieskie tło. U góry po prawej logo na tle fioletowym. Plakat zaprasza w każdy dzień od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Główną formą terapii i wsparcia dla uczestników będzie angażowanie ich w indywidualne i zespołowe działania terapeutyczne przez sztukę oraz współorganizację imprez artystycznych dla osób niepełnosprawnych i pełnosprawnych!

W „Akademii Artystycznej” zajęcia prowadzić będą specjaliści z zakresu terapii (psycholog, pedagog, pracownik socjalny) oraz specjaliści z zakresu terapii przez sztukę (teatr, muzyka, plastyka).

Środowiskowy Dom Samopomocy będzie otwarty od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00. w Lublinie przy ul. Wyścigowej 31.

 Uczestnicy będą mieli zapewnione codziennie spożycie gorącego posiłku.

Trwa nabór uczestników.

Proszę zgłaszać się do organizatorów:

Karolina Czajka

e-mail: carolina.czajka@gmail.com,

tel. kom: 669 998 617

        

Dominika Wójcik

e-mail: dominikawojcik1@gmail.com

tel. kom: 669 998 614

        

Michał Stanowski – Prezes FNS

e-mail: michal.stanowski@gmail.com

tel. kom: 603 306 687

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies