BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Baner z tekstem: PORADNIA PRAW PACJENTA Od 1 marca 2021 r. zapraszamy organizacje działające w obszarze ochrony zdrowia do korzystania z Poradni Praw Pacjenta. Nasi eksperci udzielają porad w zakresie: praw pacjenta, konsultacji publicznych dotyczących funkcjonowania ochrony zdrowia, formułowania treści pism urzędowych. E-mail: poradnia@prawapacjenta.eu, telefon: 22 628 08 63. Poradnia działa bezpłatnie w ramach projektu "Sieć dla zdrowia". Projekt "Sieć dla zdrowia" jest realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

Poradnia Praw Pacjenta – bezpłatne porady dla organizacji

W ramach projektu "Sieć dla zdrowia" już w marcu 2021 r. rusza Poradnia Praw Pacjenta, w której eksperci udzielać będą bezpłatnych porad z zakresu praw pacjenta, konsultacji publicznych, spraw administracyjnych.

Z usług poradni mogą skorzystać bezpłatnie organizacje działające w obszarze ochrony zdrowia. Pytania mogą Państwo przesyłać na adres e-mail: poradnia@prawapacjenta.eu. Istnieje także możliwość skorzystania z porady telefonicznej po wcześniejszym umówieniu się (tel. 22 628 08 63 od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00).

Mogą nam Państwo przesyłać wszelkie swoje pytania dot. praw pacjenta lub działania systemu ochrony zdrowia oraz zgłaszane przez Państwa członków i osoby z otoczenia Państwa organizacji. Nasi eksperci sprawdzą projekty poprawek, które chcieliby Państwo zgłosić w konsultacjach społecznych oraz pomogą w sformułowaniu treści pism urzędowych.

Porad udzielać będą:

  • dr hab. Dorota Karkowska, ekspert w dziedzinie praw pacjenta, radca prawny w Kancelarii Karkowska Orzechowska Kancelaria Radców Prawnych
  • radca prawny Beata Esterowicz-Orzechowska z Kancelarii Karkowska Orzechowska Kancelaria Radców Prawnych.

Projekt „Sieć dla zdrowia” jest realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

Informacja przekazana przez:

Fundacja Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej
ul. Piękna 64A lok. 8
00-672 Warszawa
tel. 22 628 08 63
www.ippez.pl

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies