BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Baner informujący o Projekcie "POLLUB SPORT - Promocja Sportu Wśród Lubelskiej Społeczności" w ramach Programu "Społeczna odpowiedzialność nauki", Moduł: Popularyzacja nauki i promocji sportu. Zawierający logotypy Politechniki Lubelskiej, Ministerstwa Edukacji i Nauki, Flagę Rzeczpospolita Polska oraz logotyp Społeczna odpowiedzialność Nauki.

„POLLUB SPORT – promocja sportu wśród lubelskiej społeczności”

9 stycznia 2023 r. wystartowały bezpłatne zajęcia realizowane przez Politechnikę Lubelską w ramach projektu pod nazwą: „POLLUB SPORT – promocja sportu wśród lubelskiej społeczności”, dofinansowanego z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki.

Projekt trwa do 30 września 2024 r., umożliwiając organizację zajęć w ramach zadań skierowanych do wszystkich grup społecznych, w tym osób z niepełnosprawnościami.

W każdy czwartek o godzinie 9.3011.00 osoby z niepełnosprawnościami będą mogły pod okiem trenera personalnego skorzystać z zajęć na siłowni (sala nr 28).

W kolejnych tygodniach zostaną uruchomione dodatkowo zajęcia z gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej oraz bocci. W ramach projektu można będzie również skorzystać z konsultacji dietetycznej, a osoby zainteresowane będą mogły wziąć udział w miniturnieju boccia.

Miejsce zajęć: obiekty sportowe Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej 36B w Lublinie.

Obiekt jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Dodatkowe informacje mogą Państwo uzyskać pod nr tel. (81) 538-45-47 oraz mailowo: studium.wf@pollub.pl

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w zajęciach. Zapisy nie są na tę chwilę wymagane.

Tytuł Projektu: POLLUB SPORT – Promocja sportu wśród lubelskiej społeczności.
Program: Społeczna odpowiedzialność nauki.
Moduł: Popularyzacja nauki i promocja sportu.
Projekt jest dofinansowany z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki
.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies