BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat mam talent. Napisy na gwieździstym tle

Muzyka serca

W V odcinku IV edycji „Mam talent” wziął udział Krystian Fołtyniewicz, który nie słyszy, a rytm i muzykę odczuwa ciałem i sercem.

Jestem pełna podziwu, jak wiele pracy i ćwiczeń musiał włożyć w swój niesamowity taniec. Jego kolejną pasją, a zarazem zawodem jest szycie i projektowanie ubrań. Strój, w którym pojawił się na castingu, uszył sobie sam.

Jego idolem jest Michael Jackson. Dlatego też tańczy tak jak on i zna (i świetnie wykonuje) układy choreograficzne swojego ulubieńca. Jego występ zelektryzował publiczność i wprawił  jury oraz mnie w osłupienie.

To jest coś niezwykłego! – powiedziała jurorka Agnieszka Chylińska. – Nieprawdopodobne!

Jestem twoim fanem, jesteś fantastyczny” – powiedział juror Robert Kozyra.

Niesłyszący tancerz wybrał utwór Michael’a Jackson’a „Dangerous”. Gdyby widzowie nie wiedzieli wcześniej, że Krystian jest głuchoniemy, nikt by się tego nie domyślił. Owacja na stojąco, uściski od Małgorzaty Foremniak i praktycznie pewne miejsce w finale to najlepsze podsumowanie jego talentu.

Cały występ można zobaczyć na stronie:  www.mamtalent.tvn.pl.

Magdalena Skrypoczka

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies