BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Po lewej stronie grafika geometryczna składająca się w trójkątów o różnej wielkości w kolorach czerwieni i szarości. Po prawej stronie rysunek polskiej flagi a pod nim napis NIW.

Konferencja NIW-CRSO na temat dobra wspólnego

W dniu 29 listopada 2019 roku w Warszawie odbyła się druga konferencja organizowana przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, której tematem przewodnim było hasło: „Społeczeństwo obywatelskie – przestrzeń troski o dobro wspólne”. Na wydarzeniu był obecny tłumacz języka migowego.

Konferencję zapoczątkowała debata plenarna pt. „Troska o dobro wspólne w podzielonym społeczeństwie” prowadzona przez Annę Grabowską z Polskiego Radia. W debacie wzięli udział: gość specjalny:

 

oraz 5 panelistów:

Po debacie uczestnicy spotkania wśród których byli przedstawiciele III sektora, administracji publicznej, biznesu i świata nauki wzięli udział w dyskusjach w wybranych przez siebie 12 panelach tematycznych, na których poruszane zostały kluczowe kwestie dla organizacji pozarządowych m.in. kierunki zmian w systemie realizacji zadań publicznych, plany rozwoju instytucji dialogu obywatelskiego, nowe perspektywy finansowe w funduszach europejskich, ekonomizacja organizacji non-profit, polityka państwa skierowana do środowisk młodzieży.

Fotogaleria

Magdalena Zawadzka

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies