BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Logo z napisem: LFOON to oznacza w skrócie - Lubelski forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych

Kolejny wyjazd studyjny w ramach projektu IMPULS 2016

W dniu 28 listopada odbył się kolejny wyjazd studyjny w ramach projektu Impuls 2016. W delegacji pracowników WTZ Międzyrzec Podlaski uczestniczył Hubert Juszczuk oraz Małgorzata Jesiołowska.

Wizyta jak poprzednie miała charakter szkoleniowy, została skierowana dla pracowników organizacji i instytucji działających na rzecz osób niepełnosprawnych na terenie województwa lubelskiego. Wyjazd zorganizowany został przez Lubelskie Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych-Sejmik Wojewódzki.

Wizyty studyjne cieszą się dużym zainteresowaniem. Liczne grono uczestników projektu miało niezwykłą przyjemność zapoznać się z charakterem, specyfikacją placówek zajmujących się rehabilitacją, wychowaniem oraz edukacją osób niepełnosprawnych.

Ludzie stoją w niebieskim pomieszczeniu. Sa w grupie. ICh twarze są zwrócone ku sobie. Ludzie wyciągają dłonie ku górze niektórzy.

Prezentacje placówek połączone były z panelami dyskusyjnymi, w trakcie których była możliwość wymiany doświadczeń, pomysłów oraz nawiązania nowych kontaktów zachęcających do wzajemnej współpracy.

Serdecznie dziękujemy Lubelskiemu Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych-Sejmik Wojewódzki za możliwość wzięcia udziału w wyjeździe.

Dziękujemy za gościnność i uprzejmość:

  • Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu im. Marii Grzegorzewskiej w Puławach;

  • Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu im. Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz Warsztatom Terapii Zajęciowej w Dęblinie;

  • Ośrodkowi Rewalidacyjno-Wychowawczemu w Rykach;

  • Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu im. Henryka Sienkiewicza w Baczkowie;

  • Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu oraz Ośrodkowi Rewalidacyjno-Wychowawczemu im. Marii Konopnickiej w Łukowie;

  • Stowarzyszeniu „Centrum Przedsiębiorczości, Integracji i Edukacji” Warsztat Terapii Zajęciowej w Łukowie.

Hubert Juszczuk

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies