BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Logo z napisem: KUL 1918.

Dziecko z zespołem Downa-dzieckiem wyjątkowym? Szansa czy zagrożenie dla rodziny?

Otrzymaliśmy dzisiaj wiadomość od naszych ulubionych studentów z psychologii KUL 🙂

Oto ona:

„Piszę w imieniu grupy studentów psychologii KUL-u. W ramach zajęć z psychologii rehabilitacji przygotowaliśmy krótki e-book, który ma na celu pomóc i podnieść na duchu rodziców, którzy dowiadują się, że ich dzieci mają zespół Downa.

Chcielibyśmy podzielić się tym co zrobiliśmy i w jakiś sposób umożliwić przeczytanie tego dokumentu jak największej liczbie osób, którym mogłoby to pomóc. Wartość dokumentu tkwi głównie w przedstawionych w nim, inspirujących historiach rodzin, z którymi osobiście rozmawialiśmy. Zawarliśmy też zbiór użytecznych informacji i rad dla rodziców, którzy będą wychowywać dziecko z tą niepełnosprawnością.”

Chętnie zamieszczamy tę bardzo ciekawą publikację na naszym portalu. Polecamy wszystkim i prosimy o przekazywanie dalej, aby dotarła do jak największej liczby osób. Wiedza jest najlepszym sposobem na oswojenie się z innością osób z trisomią 21 chromosomu.

Okładka książki pt.” Dziecko z zespołem Downa- dzieckiem wyjątkowym? Szansa czy zagrożenie dla rodziny? Poradnik dla Rodziców i Opiekunów”.

red.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies