BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Na scenie stoi grupa osób. Po lewej stronie kobieta ma mikrofon blisko twarzy, a na środku stoi kobieta, która trzyma czarno-biały obraz baletnicy. Po prawej stronie bokiem do obiektywu stoi mężczyzna, który jest odwrócony w kierunku tych dwóch pań.

Caritas zliczyła Dobro w Milanowie

Znamy już wyniki zbiórki przeprowadzonej podczas Charytatywnego Maratonu Dobra, który odbył się 19 maja br. w Milanowie. Caritas Diecezji Siedleckiej zebrała niemal 10 tysięcy złotych. Środki przeznaczone będą na I etap remontu i adaptacji zabytkowego milanowskiego budynku po dawnej szkole, w którym powstanie Centrum Aktywności dla osób z niepełnosprawnością i seniorów.

Podczas wydarzenia zorganizowano aukcję charytatywną, gdzie wylicytować można było prace niepełnosprawnych uczestników Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztatu Terapii Zajęciowej w Parczewie i przedmioty przekazane na ten cel przez różne instytucje i osoby prywatne. Okazała się ona dużym sukcesem – pozyskano 5 370 zł. Na imprezie prowadzono też zbiórki do puszek przy stoiskach z atrakcjami – zebrano 4 232,31 zł.

Anna Nowińska
Biuro Prasowe Caritas Diecezji Siedleckiej

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies