BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Logo olimpiady. Koła w kolorze niebieskiego, czarnego, czerwonego, żółtego, zielonego nachodzą na siebie i się wzajemnie zazębiają.

100 krajów zrobi transmisję z igrzysk paraolimpijskich! Ale nie Polska…

Sto państw z całego świata przeprowadzi transmisję z rozpoczynających się w środę w Londynie XIV igrzysk paraolimpijskich. To rekordowa liczba w historii tej imprezy. Wśród tych krajów zabraknie jednak Polski.

PARAOLIMPIADA 2012. TRANSMISJA NA ŻYWO W INTERNECIE

W środę w Londynie rozpoczną się XIV igrzyska paraolimpijskie. Weźmie w nich udział ponad 4000 niepełnosprawnych sportowców ze 166 państw. Polskę reprezentować będzie ponad stu zawodników, którzy zrobią wszystko, aby na londyńskich arenach jak najczęściej rozbrzmiewał Mazurek Dąbrowskiego.

Niestety, my tego nie usłyszymy… Transmisję z tej imprezy przeprowadzi 100 krajów z całego świata, nawet z tak egzotycznych miejsc jak Mongolia, czy Pakistan. To rekord! Niestety próżno w gronie tych państw szukać Polski.

Mężczyzna stojący pod pomnikiem z symbolem igrzysk olimpijskich. W tle budynki mieszkalne. Jest słonecznie. Niebo bez chmur.

Telewizja Polska uznała, że zmagania paraolimpijczyków nie zainteresują polskiego widza. I co z tego, że z tej imprezy prawdopodobnie przywieziemy dużo więcej medali, niż z igrzysk olimpijskich…

Artykuł Pawła Świerczewskiego ze strony Cała Polska kibicuje

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies