BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Baner z napisem: Lubelskie Dni Autyzmu

“Życie z autyzmem” – wystawa prac konkursowych

Miasto Lublin wspólnie z organizacjami pozarządowymi zaprasza na wernisaż wystawy prac plastycznych wyłonionych w drodze konkursów w ramach obchodów Lubelskich Dni Autyzmu. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają dyplomy i upominki.

W konkursie „Ja i mój świat” wzięli udział uczniowie z autyzmem ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Drugi konkurs “Świat Rain Man’a” skierowany został do studentów UMCS. Podczas wernisażu wręczone zostaną dyplomy i upominki dla autorów wyróżnionych prac. Wystawie towarzyszyć będą prace fotograficzne rodziców dzieci z autyzmem pt. „Nasze pasje”, przygotowane przez Fundację JiM – Klub Rodziców JiM Lublin.

Wernisaż wystawy prac plastycznych wyłonionych w drodze konkursów w ramach obchodów Lubelskich Dni Autyzmu rozpocznie się 15 kwietnia (środa) o godz. 10:00 w Instytucie Pedagogiki UMCS przy ul. Narutowicza 12 w Lublinie. Prace prezentowane będą do dnia 20 kwietnia (poniedziałek).

Organizatorami wystawy są: Instytut Pedagogiki UMCS, Fundacja Alpha w Lublinie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Lublinie.

Źródło: lublin.eu

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies