BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Napis na tle miętowym: Konferencje. W górnym prawym rogu rysunek identyfikatora na smyczy

Zmiana terminu konferencji „Opracowanie koncepcji organizacji edukacji uczniów niepełnosprawnych”

Informujemy, iż w związku z bardzo dużym zainteresowaniem konsultacjami publicznymi dotyczącymi opracowania koncepcji organizacji edukacji uczniów niepełnosprawnych, zmieniony zostanie termin konferencji, która miała odbyć się w dniu 28 kwietnia br. w Ministerstwie Edukacji Narodowej na 8 czerwca 2015 r. w Warszawie.

Celem zmiany jest zapewnienie warunków dla udziału w konferencji jak największej liczbie zainteresowanych osób (w pierwszym etapie rejestracji swój udział zgłosiło ponad 200 osób).

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji, prosimy o ponowną rejestrację za pomocą formularza rejestracyjnego. Zgłoszenia przyjmowane będą od dnia 8 kwietnia do dnia 30 kwietnia br.

Szczegółowe informacje dotyczące miejsca konferencji oraz programu przesłane zostaną na adresy e-mail podane przez Państwa w formularzu rejestracyjnym.

Za powstałe trudności serdecznie przepraszamy i liczymy na Państwa obecność.

Jednocześnie informujemy, że w związku z organizowaniem dodatkowej sesji warsztatowej, zmianie ulega termin przedstawienia raportu z konsultacji publicznych – zostanie on opublikowany do dnia 22 czerwca 2015 roku (pierwotny termin to 15 maja 2015 roku).

Dodatkowa sesja warsztatowa odbędzie się w Katowicach 20 kwietnia 2015 roku. Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach, prosimy o rejestrację za pomocą formularza rejestracyjnego. Zgłoszenia przyjmowane będą od dnia 8 kwietnia do 16 kwietnia br.

Informacje na temat konsultacji publicznych uzyskać można u Pani Agnieszki Wawrzaszek-Łoś adres e-mail: agnieszka.wawrzaszek-los@men.gov.pl, tel. 22 347 46 67 lub Pani Elżbiety Magiery adres e-mail: elzbieta.magiera@men.gov.pl tel. 22 347 43 24.

Ministerstwo Edukacji Narodowej nie zwraca kosztów dojazdu, ani noclegu.

Konsultacje społeczne odbywają się w ramach projektu PO KL „Sprawne konsultacje społeczne w Ministerstwie Edukacji Narodowej” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies