BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Zaproszenie od Lubelskiego Stowarzyszenia Jesteśmy

Lubelskie Stowarzyszenie JESTEŚMY zaprasza do zabawy integracyjnej

Osoby po kryzysie psychicznym zamieszkujące Lublin a także uczestnicy i beneficjenci funkcjonujących w Lublinie ośrodków wsparcia dla osób chorujących psychicznie są adresatami zaproszenia do udziału w zabawie integracyjnej, która odbędzie się dnia 20 sierpnia 2021 r. (piątek) w godz. 16:00-18:30 w siedzibie Ośrodka Wsparcia Serce przy ul. Gospodarczej 32 w Lublinie.

Motywem pomysłu na wspólne spędzenie czasu jest chęć zacieśnienia wzajemnych, nadszarpniętych przez okres pandemii, relacji międzyosobowych; pokazanie, iż silniejszą od covida jest nasza wola oddania się kulturalnej zabawie i okazania innym swojej życzliwości.

W programie słodki poczęstunek przy kawie, herbacie i napojach, konkursy z nagrodami, wspólny śpiew przy gitarze, a także tańce przy elektronicznie odtwarzanej muzyce. Niewykluczone niespodzianki. Uczestnictwo dla osób objętych niniejszym zaproszeniem nieodpłatne. Wszyscy zaproszeni zobowiązani są zaopatrzyć się w dobry humor. Fundatorami zabawy są członkowie Lubelskiego Stowarzyszenia JESTEŚMY. 

Serdecznie zapraszamy!

W imieniu organizatorów

Zygmunt Marek Miszczak

Lubelskie Stowarzyszenie Jesteśmy

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies