BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat promujący szkolenie

Zaproszenie na szkolenie “Efektywny Fundrising”

Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu "Efektywny Fundrising". Spotkanie odbędzie się 11 kwietnia, w godzinach: 14:00-18:30, w Lublinie, przy ul. Rybnej 4, w siedzibie Stowarzyszenie "Dla Ziemi".

Szkolenie poświęcone zdobywaniu funduszy na działalność organizacji pozarządowych poprowadzi ekspertka w tej dziedzinie – Jolanta Czernicka-Siwecka.

Podczas szkolenia, będzie mowa o tym, o co często pytają NGO-sy – efektywny fundrising.

Agendę można ująć w 3 punktach:

  1. Czym jest fundraising? – fakty i mity;
  2. Czy moja organizacja potrzebuje fundraisingu?
  3. Jak go budować i kogo zapraszać do współpracy?

Link do rejestracji: forms.gle/…

Organizatorem szkolenia jest Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych – OWOP,  w ramach “projektu Splot wartości”, zapewniającego bezpłatne wsparcie rozwojowe dla organizacji m.in: z województwa lubelskiego.
Wsparcie projektu może obejmować różnorodne obszary np.: ochrona danych osobowych, księgowość, współpraca z samorządem, dotacje, fundraising, prowadzenie badań i inne. Może mieć formę szkoleń, seminariów, czy doradztwa indywidualnego.
W zakresie wsparcia konkretnych potrzeb rozwojowych Państwa organizacji można też bezpośrednio kontaktować się z Agnieszką Otapowicz z Ośrodka Wspierania Organizacji Pozarządowych.
Projekt “Splot Wartości” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu CERV (Citizens, Equality, Rights and Values).

O prowadzącej:

Jolanta Czernicka-Siwecka od blisko 20 lat kieruje Fundacją Iskierka na rzecz dzieci z chorobą nowotworową, współpracuje też z Grupą TROP, jest tutorką w Szkole Liderów i trenerką Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, superwizorką Stowarzyszenia Trenerskiego Organizacji Pozarządowych STOP; laureatka wielu nagród dla społeczników, m.in. Jana Wejcherta Polskiej Rady Biznesu. Od lat prowadzi szkolenia z związane z dialogiem i rozwojem, kreatywnością oraz społeczną odpowiedzialnością biznesu.

Wydział Inicjatyw i Programów Społecznych
ul. Leszczyńskiego 23, 20-068 Lublin
tel.: 81 466 30 50
e-mail: wips@lublin.eu

www.lublin.eu

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies