BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Baner Trening Walking Football, mat. z witryny organizatora

Zaproszenie na otwarty trening Walking Football, 23.09.2023 – zapisy

Motor Lublin, Akademia Piłkarska Motoru Lublin zapraszają na otwarty, darmowy trening Walking Football. Po wspólnym treningu zapraszamy wszystkich uczestników na mały poczęstunek.

Czym w ogóle jest walking football? Jest to chodzona odmiana piłki nożnej, która powstała w 2011 roku w miejscowości Chesterfield w Anglii. Dziś uprawia ją kilkaset tysięcy kobiet i mężczyzn na całym świecie. Z uwagi na wolniejsze tempo gry, dyscyplina ta dedykowana jest przede wszystkim osobom starszym.

Z piłką chodzić mogą jednak wszyscy: od dzieci, przez rodziców, do osób wracających do pełni zdrowia po udarach, wylewach czy operacjach. 

Adresaci

Do kogo skierowany jest otwarty trening walking football? Do wszystkich chętnych, dzieci od lat 5, młodzieży, osób dorosłych i seniorów – jedynym warunkiem są chęci i możliwość spokojnego chodzenia (można wspierać się kulami).

Termin i miejsce

Termin treningu: 23.09.2023 r (sobota) w godzinach 10:00-12:00 
Miejsce: Lubelska Akademia Futbolu, ul. Przeskok 3 (w przypadku złej pogody trening zostanie przeprowadzony na krytym boisku)

Zapisy

Zgłoszenia dla uczestników za pomocą formularza: ZAPISY
 
Zgłoszenia przyjmujemy do 21.09.2023 r do godziny 11:00.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Sekretariat Wydziału ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Miasta Lublin

ul. Zana 38, 20-601 Lublin
e-mail: ion@lublin.eu

Tel. +48 81466 30 80
www.lublin.eu

 
Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies