BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Baner Lubelskie Forum NGO

Zaproszenie na Lubelskie Forum NGO – 12-13 października 2023 r.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie serdecznie zaprasza na Lubelskie Forum NGO, które odbędzie się w dniach 12-13 października 2023 roku.

To dwudniowa konferencja poświęcona działalności organizacji pozarządowych w województwie lubelskim.

Pierwszy dzień rozpocznie konferencja, na której zostaną poruszone m.in. programy rządowe jako źródła finansowania działalności NGO, nowa perspektywa i możliwości wsparcia organizacji pozarządowych jako odbiorców i realizatorów projektów z EFS+ oraz panel dyskusyjny na temat Capacity building. Pierwszego dnia odbędzie się również Gala III Sektora, na której zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia dla lubelskich organizacji pozarządowych. Gala zakończy się koncertem Anny Rusowicz.

Drugi dzień będzie miał charakter praktyczny – to 8 różnorodnych warsztatów tematycznych ściśle związanych z działalnością pozarządową, które poprowadzą praktycy z terenu województwa lubelskiego i nie tylko.

Zgłoszenia

Warunkiem uczestnictwa w Lubelskim Forum jest przesłanie prawidłowo wypełnionego elektronicznego formularza zgłoszeniowego do dnia 9 października 2023 r. do godz. 12.00.

Link do formularza zgłoszeniowego:

https://forms.office.com/e/ZuLJH8D3T3

Pliki do pobrania

Iwona Kędziera
Koordynator Projektu
Ekonomia Społeczna – Drogowskaz Rozwoju Społecznego II

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie
ul. Diamentowa 2, 20-447 Lublin
tel. 81 528 76 24

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies