BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Dwie ludzkie głowy, z dymkami, symbolizującymi mówienie

Konsultacje społeczne – 2 października, Warszawa

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego serdecznie zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektów rozwiązań ustawy wdrażającej Konwencję o prawach osób niepełnosprawnych.

Spotkanie konsultacyjne odbędzie się w Warszawie 02 października 2023 w godz. 11:00 – 15:00.

Konsultowany obszar zagadnień: Wybory NAPRAWDĘ dostępne – propozycje zmian w prawie wyborczym.

Ekspert: dr Jarosław Zbieranek

Zapraszamy do zapisów. Zmieniajmy razem świat na lepsze!

Ilość miejsc ograniczona.

UWAGA! Osobom, które zapiszą się poprzez formularz i otrzymają potwierdzenie udziału w konsultacjach, zostanie wysłany mail z dokładnym wskazaniem miejsca spotkania.

Konsultacje odbywają się w ramach projektu pt. Opracowanie projektu ustawy wdrażającej Konwencję o prawach osób niepełnosprawnych o proponowanej nazwie: Ustawa o wyrównywaniu szans osób z niepełnosprawnościami wraz z Oceną Skutków Regulacji i uzasadnieniem, jak też propozycji zmian legislacyjnych podążających za nową ustawą, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Działanie 2.6 Wysoka jakość polityki na rzecz włączenia społecznego i zawodowego osób niepełnosprawnych, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

ul. Świętokrzyska 14

30-015 Kraków

www.firr.org.pl

e-mail: biuro@firr.org.pl

tel.: 12 444 73 49

tel. kom.: 663 603 408

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies