BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat "Koncerty Integracyjne SMYKI"

Zaproszenie na Integracyjny Koncert Kolędowy

Fundacja Aktywni Rodzice zaprasza w dniu 29 grudnia 2022 r. o godz. 17:00 do Archikatedry Lubelskiej na Integracyjny Koncert Kolędowy.

Wydarzenie skierowane jest do dzieci i ich rodzin, w szczególności do dzieci z niepełnosprawnością – zarówno młodszych jak i starszych.
Wspólne kolędowanie jest doskonałą okazją do integracji w świątecznej atmosferze oraz budowania bliskości, poczucia bezpieczeństwa oraz więzi społecznych. Wspólnemu śpiewaniu kolęd towarzyszyć będą zabawy ruchowe i animacje dostosowane do miejsca i dzieci w różnym wieku, które umożliwią wielozmysłowe poznawanie muzyki i zaangażowanie wszystkich uczestników.

Podczas koncertu zabrzmią polskie kolędy, które zgodnie z tradycją wykonamy wspólnie z towarzyszeniem organów oraz usłyszymy w artystycznych opracowaniach w wykonaniu Chóru św. Jana Pawła II, który poprowadzi dyrygent – ks. Tomasz Lisiecki.
Kolędowe spotkanie będzie również okazją do poznania brzmienia katedralnych organów za którymi usiądzie organista Stanisław Maryjewski.
Koncert w sposób przyjazny i dostosowany do dzieci poprowadzi Ewa Kuszewska.

Dzięki finansowemu wsparciu Miasta Lublin, wstęp na koncert jest bezpłatny.
Zapraszamy!

Link do wydarzenia na FB: Integracyjny Koncert Kolędowy

Magdalena Chmiel,
Fundacja Aktywni Rodzice

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies