BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Logotyp iPfron+

Zapraszamy na szkolenia z zastosowania platformy iPFRON+

Zespół projektowy iPFRON+ zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy realizują zadania zlecone PFRON na szkolenia z zastosowania platformy iPFRON+.

Szkolenia dedykowane są osobom, które tworzą projekty i piszą wnioski. Kierujemy je do koordynatorów projektów i osób zajmujących się rozliczeniami w organizacji, a także pracowników PFRON odpowiedzialnych za współpracę z organizacjami.

Szkolenia realizowane będą w ramach projektu „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym – System iPFRON+”.

Celem szkoleń jest nauczenie przedstawicieli NGO korzystania z nowego narzędzia, jakim będzie System iPFRON+.

Szkolenia będą miały charakter warsztatowy i będą nastawione na praktyczne zdobycie wiedzy i umiejętności. Szkolenia będą dwudniowe i realizowane będą stacjonarnie oraz online. Szkolenia stacjonarne będą się odbywały w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Kołobrzegu, Poznaniu i w Białymstoku. Zapewniamy dostępność osobom z niepełnosprawnościami. Szkolenie, zakwaterowanie i wyżywienie są bezpłatne, uczestnik pokrywa jedynie koszty dojazdu.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl

Katarzyna Matusz
Ekspert ds. promocji
Wydział ds. projektu SOW finansowanego ze środków PFRON
Departament ds. Programów

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies