BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat promujący XXVII Charytatywny Koncert Noworoczno – Karnawałowy SUPER HEROES

XXVII Charytatywny Koncert Noworoczno – Karnawałowy SUPER HEROES

Formacja Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA oraz Stowarzyszenie Miłośników Tańca w Lublinie serdecznie zapraszają na XXVII Charytatywny Koncert Noworoczno – Karnawałowy pod intrygującym tytułem SUPER HEROES.

Koncert odbędzie się 23 stycznia w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, ul. Akademicka 15, o godz. 18:00. 

Wstęp wolny (jednocześnie wolontariusze będą oczekiwać z puszkami).

Autorem nadzwyczajnej i brawurowej opowieści dźwiękowej jest Kwartet Smyczkowy ANIMA i Przyjaciele (11 muzyków na scenie grających na żywo). Całość poprowadzą nadzwyczajni Poławiacze Pereł Improv Teatr. SUPER HEROES to niezwykłe wydarzenie, które w tym roku ukaże oryginalną, muzyczną, choreograficzną i werbalną i wizualną odsłonę superbohaterów.

Wystąpią:

  • Formacja Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA w premierowym widowisku SUPER HEROES
  • Akademia Pana Piotra we fragmentach projektu teatralno-tanecznego “Zatrzymani w czasie” na motywach powieści “Piotruś Pan”
  • Formacja PRZYJACIELE GAMZY w choreografii “The Phantom Of The Opera”
  • Kwartet Smyczkowy ANIMA i Przyjaciele
  • Poławiacze Pereł Improv Teatr

Tradycyjnie taneczno-muzycznym i wokalnym pokazom towarzyszyć będzie aukcja, z której całkowity dochód przeznaczony zostanie na artystyczne wyjazdy niepełnosprawnych uczniów ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 im. Janusza Korczaka w Lublinie.

Przed i po koncercie będzie mogli Państwo uczestniczyć również w kiermaszu wyrobów ceramicznych przygotowanych przez terapeutów i niepełnosprawnych uczniów Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 im. Janusza Korczaka w Lublinie.

Źródło: lublin.eu

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies