BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat promujący wydarzenie

XXII edycja Międzynarodowej Konferencji REHA FOR THE BLIND IN POLAND – 25 marca

Fundacja Szansa – Jesteśmy Razem, Biuro Regionalne w Kielcach, wraz z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej i Centrum Tradycji, Turystyki i Kultury Gór Świętokrzyskich w Bielinach mają zaszczyt zaprosić na Konferencję – debatę na temat zapewniania dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami w regionie Świętokrzyskim.

Wydarzenie odbędzie się w ramach XXII edycji Międzynarodowej Konferencji REHA FOR THE BLIND IN POLAND – Wielkie Spotkanie Niewidomych, Słabowidzących i Ich Bliskich 2024, a jego hasłem przewodnim jest: „Dostępność wczoraj, dziś i jutro”.
Konferencja odbędzie się 25 marca 2024 o godz. 11:30 w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach (ul. Ks. Piotra Ściegiennego 2). Ambasadorką wydarzenia jest wicemarszałek Województwa Świętokrzyskiego – Pani Renata Janik.

Podczas debaty poruszać będziemy problematykę dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami. Zastanowimy się także nad tym, co udało się już dokonać, a co jeszcze pozostaje do zrealizowania.

Wezmą w niej udział:

  • Wicemarszałek Województwa Świętokrzyskiego – Renata Janik,
  • Prezes Fundacji Szansa – Jesteśmy Razem – Marek Kalbarczyk,
  • Dyrektor Centrum Tradycji, Turystyki i Kultury Gór Świętokrzyskich w Bielinach – Anna Łubek,
  • Dyrektor Świętokrzyskiego Oddziału PFRON – Andrzej Michalski,
  • Wiceprezes Fundacji DOGadanka – Magdalena Pawlik-Paciorek.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem uprzejmie prosimy o zgłaszanie się pod numerem telefonu: 662 138 600 lub pod adresem: kielce@szansadlaniewidomych.org.
Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies