BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Baner dekoracyjny z napisem: XVI Forum Liderów Organizacji Pacjentów 10-11.02.2022. Poniżej tekst: ŚWIATOWY DZIEŃ CHORECHO 2022.

XVI Forum Organizacji Pacjentów – zaproszenie

Prezes Zarządu Instytutu Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej ksiądz dr Arkadiusz Nowak zaprasza Państwa na XVI „Forum Liderów Organizacji Pacjentów”, które odbędzie się w dniach 10/11 lutego 2022 r.

W tym roku, z uwagi na aktualną sytuację pandemiczną oraz wynikające z niej obostrzenia, konferencja odbędzie się w formule hybrydowej, co oznacza, że każda zainteresowana osoba będzie mogła wziąć udział w konferencji online.

Stacjonarnie, aby spełnić aktualne wymogi sanitarne założyliśmy, że przyjmiemy 80 reprezentantów organizacji pacjentów. Od osób, które zgłoszą swój bezpośredni udział w spotkaniu i kolacji wymagane będzie przedstawienie ważnego certyfikatu zaszczepienia przeciw COVID-19 lub wyniku testu PCR wykonanego nie wcześniej niż 24 godzin przed rozpoczęciem konferencji.

Forum będzie transmitowane na stronie www.fop2022.pl oraz na kanale YouTube Instytutu Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej.

Jednym z punktów programu Forum, tak jak co roku, będzie wysłuchanie społeczne z udziałem Ministra Zdrowia dr Adama Niedzielskiego, Prezesa NFZ – Filipa Nowaka, Rzecznika Praw Pacjenta – Bartłomieja Chmielowca, Macieja Miłkowskiego – Podsekretarza Stanu w MZ.

W imieniu naszych gości, w późniejszym terminie, zwrócimy się do Państwa z prośbą o przesłanie zagadnień do omówienia podczas spotkania.

Do udziału w Forum obowiązuje rejestracja. Zgłoszenie następuje na podstawie przesłanego nam wypełnionego formularza online.

Wszystkie informacje dotyczące konferencji wraz z programem dostępne są na stronie www.fop2022.pl

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktować się można za pośrednictwem poczty e-mail: biuro@prawapacjenta.eu

Marta Kulpa
Fundacja Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej
ul. Piękna 64A lok. 8
00-672 Warszawa
tel. 22 628 08 63
www.ippez.pl

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies