BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat z informacjami o XI Charytatywnych Ostatkach Karnawałowych w Hotelu Carskie Koszary w Zamościu

XI Charytatywne Ostatki Karnawałowe Stowarzyszenia “KROK ZA KROKIEM” w Carskich Koszarach pod hasłem „Autobus dla DZIECI – potrzebny od zaraz”

Stowarzyszenie “Krok za Krokiem” oraz Hotel Carskie Koszary*** z Zamościa serdecznie zapraszają do udziału w charytatywnej imprezie, z której dochód zostanie przeznaczony na zakup nowego autobusu do przewozu dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością.

XI Charytatywne Ostatki Karnawałowe odbędą się 11 lutego 2023 r. w Hotelu Carskie Koszary (ul. Koszary 11, 22-400 Zamość, tel. 84 530 39 12), początek o godz. 19:30.

Karta wstępu w cenie 230 zł od osoby do nabycia w Hotelu Carskie Koszary***

Muzyka na żywo w wykonaniu zespołu TANGO.

"Autobus dla DZIECI - potrzebny od zaraz"

Hotel Carskie Koszary*** przeznacza dochód z imprezy na Stowarzyszenie “Krok za Krokiem” w Zamościu. Organizatorzy gwarantują wspaniałą zabawę połączoną ze szczytnym celem. W tym roku jest nim zakup nowego autobusu, dlatego hasło wieczoru brzmi: „Autobus dla DZIECI – potrzebny od zaraz”.

Cel wydarzenia

Autobusy Stowarzyszenia pokonują codziennie łącznie około 2100 km. Tak duża liczba przejechanych kilometrów wpływa na ich szybką eksploatację i niestety awaryjność.

Pod koniec 2022 roku jeden z autobusów – służący od 12 lat – po przejechaniu setek tysięcy kilometrów uległ awarii, której naprawa jest kolosalnie droga i tym samym nie opłacalna.

W chwili obecnej Stowarzyszenie “Krok za Krokiem”, aby zapewnić dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnością bezpieczny, codzienny dojazd z domu na rehabilitację i edukację zmuszone jest wymienić jeden z najstarszych autobusów.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Zamość, Pan Andrzej Wnuk.

Michał Król
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu

http://www.spdn.pl/, https://www.rodzinnydom.spdn.pl

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies