BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat promujący wydarzenie. Na środku plakatu zdjęcie zająca w trawie

Wystawa dedykowana “Beata i Witold Nowakowscy – Piękno Natury” [5 lutego]

Okręg Lubelski Związku Polskich Fotografów Przyrody powraca po świąteczno-noworocznej przerwie do prowadzonej przez siebie akcji dedykowanych wystaw i prezentacji fotografii przyrodniczej w ośrodkach, które grupują i wspierają osoby, mające utrudniony, z różnych powodów, dostęp do instytucji kultury i twórczości artystów.

Już w przyszłym tygodniu Beata i Witold Nowakowscy, członkowie Okręgu Lubelskiego ZPFP, będą gośćmi Środowiskowego Ośrodka Wsparcia „Kalina” w Lublinie, który mieści się przy ulicy Kalinowszczyzna 84.

Placówka ta to specjalistyczny ośrodek oferujący zarówno usługi dzienne z rehabilitacją, jak i całodobowe (w tym opiekę wytchnieniową). Wspiera ona osoby starsze, w szczególności z zaburzeniami pamięci i schorzeniami pokrewnymi oraz ich rodziny.

Wernisaż wystawy i spotkanie autorskie to wydarzenia zamknięte.

Patronat medialny nad wystawą, spotkaniem i całą akcją objęły: portal Niepelnosprawnilublin.pl Wiadomości Społeczne, pismo Polskiego Towarzystwa Polityki Społecznej, oraz Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych Nasze Sprawy.

Jerzy Liniewicz

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies