BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat wystawy fotografii Bartosza Kuczyńskiego "Piękno natury". Na środku umieszczono krajobraz górski.

Wystawa dedykowana “Bartosz Kuczyński – Piękno Natury” [24 lutego 2024 r.]

W najbliższą sobotę (24.02.2024) odbędzie się kolejne spotkanie w ramach akcji dedykowanych wystaw i prezentacji fotografii przyrodniczej, prowadzonej przez Okręg Lubelski Związku Polskich Fotografów Przyrody.

Akcja polega na organizowaniu wystaw fotograficznych i spotkań autorskich w ośrodkach, które grupują i wspierają osoby mające utrudniony, z różnych powodów, dostęp do instytucji kultury i twórczości artystów.

Tym razem fotografia przyrodnicza zagości w Domu Opieki „Tutela” w Lublinie, który mieści się przy ulicy Nad Zalewem 17. Placówka ta została stworzona głównie z myślą o ludziach cierpiących na chorobę Alzheimera i Parkinsona.

O swojej fascynacji fotografią przyrodniczą opowiadać będzie Bartosz Kuczyński z Okręgu Lubelskiego ZPFP.

Wydarzenie ma charakter zamknięty.

Patronat medialny nad wystawą, spotkaniem i całą akcją objęli: Biuletyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych i portal niepelnosprawnilublin.pl, a także “Wiadomości Społeczne” – pismo Polskiego Towarzystwa Polityki Społecznej oraz Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych “Nasze Sprawy”.

ZPFP w internecie

Związek Polskich Fotografów Przyrody: https://www.zpfp.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/ZPFPpl

Okręg Lubelski ZPFP: https://www.facebook.com/OL-ZPFP-495270880528141

Jerzy Liniewicz

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies