BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Grupa uczestników w motorówce

WTZ SILOE pod Żaglami

29 czerwca 2023 r. uczestnicy WTZ SILOE w Białej Podlaskiej brali udział w X edycji imprezy integracyjnej na Jeziorkach w Międzyrzecu Podlaskim pn. "Integracja pod Żaglami". Impreza na zaproszenie Podlaskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych, a organizatorem był WTZ w Międzyrzecu Podlaskim - prowadzony przez Stowarzyszenie.

Program imprezy był bardzo bogaty, co wzbudziło wiele emocji i dużo radości. Pogoda i frekwencja dopisały.
Drużyny z zaprzyjaźnionych warsztatów terapii zajęciowej rywalizowały w konkurencjach o tematyce marynistycznej.
Gwoździem imprezy było pływanie po Jeziorkach Międzyrzeckich szybką motorówką. Po tych atrakcjach, po obiedzie i słodkich deserach można było chwilkę zrelaksować się, pomarzyć, porozmawiać, aby następnie potańczyć przy dobrej muzyce dyskotekowej. Podkreślić należy pomoc wolontariuszy Piotra i Marcina Centrum Wolontariatu Caritas Diecezji Siedleckiej w Białej Podlaskiej, którzy ofiarowali swój czas i morze życzliwości, aby pomóc osobom z niepełnosprawnością naszego Warsztatu w wyjeździe na imprezę integracyjną i towarzyszyli im w trakcie pobytu nad zalewem międzyrzeckim – za co bardzo dziękujemy i wielki ukłon w ich stronę.
Spotkanie z przyjaciółmi, dobra rywalizacja w konkurencjach, pływanie motorówką dostarczyło wszystkim wielu dobrych wrażeń, pogłębiło zainteresowania tematyką marynistyczną oraz sportami wodnymi, przede wszystkim wywołało mnóstwo pozytywnej energii.

Elżbieta Siwiak

WTZ SILOE Biała Podlaska

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies