BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Logotyp ReadSpeaker pioneering voice technology

Wspierasz ukraińskich uchodźców? My pomożemy Tobie!

ReadSpeaker zaprasza do kontaktu organizacje non-profit i agencje rządowe z krajów Unii Europejskiej, które zajmują się pomaganiem osobom uciekającym przed wojną w Ukrainie.

Chcemy oddać w Wasze ręce bezpłatny dostęp do narzędzi ReadSpeaker online, wspierających integrację cyfrową ukraińskich uchodźców oraz dostępność treści internetowych w językach krajów przyjmujących, którymi uchodźcy ci mogą nie władać.

Ponadto ReadSpeaker oferuje bezpłatną subskrypcję ReadSpeaker TextAid dla wszystkich ukraińskich studentów którzy potrzebują wsparcia. W celu włączenia do programu prosimy o kontakt z zespołem edukacyjnym – e-mail: amy.foxwell@readspeaker.com wszystkie instytucje edukacyjne które pomagają uchodźcom.

Więcej szczegółów przeczytasz na stronie: www.readspeaker.com/pl

Jeśli chcesz dodać syntezator mowy z głosem ukraińskim do użytku w swojej instytucji, organizacji lub agencji rządowej, po prostu wyślij szybką odpowiedź, a my się z Tobą skontaktujemy!

Roy Lindemann  amy.foxwell@readspeaker.com

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies