BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Mężczyźni i kobiety pozują do zdjęcia. W dłoniach trzymają dyplomy. Za nimi są flagi oraz godło Polski.

Wojewódzki Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji święta pracownika socjalnego w Urzędzie Wojewódzkim wręczono wyróżnienia, podziękowania, oraz Medale Prezydenta RP.

W dniu 21 listopada 2019 roku w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim odbyły się obchody Dnia Pracownika Socjalnego. Gospodarzem uroczystości był wicewojewoda lubelski Robert Gmitruczuk. W uroczystości wzięli udział m.in. parlamentarzyści, przedstawiciele samorządu, instytucji kształcących pracowników służb społecznych, miejskich i wojewódzkich służb zatrudnienia, organizacji pozarządowych działających w obszarze pomocy społeczne, a także pracownicy służb. 

W tym dniu Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej uhonorował srebrnymi odznaczeniami państwowymi osoby zasłużone w służbie państwu i społeczeństwu. Nagrody i okolicznościowe dyplomy za wieloletnią pracę oraz wybitne osiągnięcia w zakresie pomocy społecznej wręczył wicewojewoda lubelski.

Fotogaleria

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies