BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Logo Stowarzyszenia Krok za krokiem

Wieczór Dobroczynności „OdDam”

W piątek 02 grudnia 2016 roku we wnętrzu Sali Kryształowej Hotelu Artis&SPA odbyła się IV edycja Wieczoru Dobroczynności „OdDam”, organizowanego przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu.

W tym roku honorowy Patronat nad Wieczorem Dobroczynności objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

Na zdjęciu są obrazy na sztaludze. na jednym jest malunek kobiety w kapeluszu

Po oficjalnym przywitaniu gości i sympatyków Stowarzyszenia zaprezentowany został krótki spot ukazujący plany Stowarzyszenia związane z przeniesieniem Warsztatu Terapii Zajęciowej do istniejącego już budynku przy ulicy Kresowej 24, a także z utworzeniem Domu Pomocy Społecznej dla dorosłych osób z niepełnosprawnością. Całkowity koszt inwestycji to ponad 10 mln złotych.

Kobiety stoja na scenie,. W dłoniach maja mikrofony i instrumenty.

Podczas wieczoru zaprezentowane zostały liczne dary przekazane przez Przyjaciół i Sympatyków Stowarzyszenia. Dzięki hojności przybyłych gości udało się zebrać 7200 zł.

Jest dziewczynka na wózku inwalidzkim. Uśmiecha sie

W trakcie trwania wieczoru odbyły się również występy artystyczne. Uczniowie Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za krokiem” w Zamościu zaprezentowali wzruszający teatr cieni pt. „Calineczka” oraz wykonali kilka utworów muzycznych. Gośćmi wieczoru były dzieci z Akademii Rozwoju Talentu „Violinki”.

Michał Król
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym
„Krok za Krokiem” w Zamościu

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies