BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Baner promocyjny ze zdjęciem młodej kobiety.

Webinarium: Złap balans! – motoryka duża w praktyce z tłum. w PJM

Fundacja Inside Out zaprasza 18 maja (wtorek) o godz. 19:00 na spotkanie na żywo w formie weninarium dotyczące motoryki dużej, równowagi, koordynacji i sztuki balansu. Odbędzie się ono na profilu Fundacja Inside Out i będzie tłumaczone na Polski Język Migowy Piktogram obrazujący tłumacza języka migowego przez Kingę Perkuszewską. Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY, nie obowiązują zapisy.

Na webinarium poruszymy tematy:

  • Jak ćwiczenia ruchowe oddziaływują na nasze ciało i mózg?
  • Motoryka duża i balans w pracy z grupami o różnych potrzebach edukacyjnych,
  • Zadania indywidualne i grupowe na ćwiczenie motoryki dużej, równowagi i balansu.

DLA KOGO?
Spotkanie dla nauczycieli, pedagogów, edukatorów, animatorów, rodziców i każdego kto jest otwarty na “nowe” i pracuje z ciałem.

Zachęcamy do aktywnego udziału, do zadawania pytań i dzielenia się refleksjami.

PROWADZĄCA:
Wiktoria Witenberg (Wyhulana) – Od 2013 roku działała przy Fundacji Sztukmistrze w Lublinie prowadząc warsztaty, zajęcia oraz współorganizując wydarzenia dla środowiska cyrkowego w Polsce. Od 2018 roku działa w Warszawie – skupia się na aktywizowaniu każdej grupy wiekowej przez cyrk oraz przekazywaniu dobrych praktyk pedagoga cyrkowego. Ma doświadczenie pracy z dziećmi w wieku szkolnym, młodzieżą, dorosłymi oraz seniorami. Współzałożycielka Fundacji Sieć Pedagogiki Cyrku , organizatorka Kursu Pedagogiki Cyrku 2019, trenerka cyrkowa podczas projektu sąsiedzkiego Żonglerka dla Seniorów.

Webinar będzie można obejrzeć później. Przez 7 dni (do 25 maja) będzie dostępny na Facebooku Fundacji Inside Out w zakładce Filmy.

ZAŚWIADCZENIA – informacja podczas webinaru

Partnerem wydarzenia jest Fundacja Sieć Pedagogiki Cyrku oraz Lubelski Węgiel Bogdanka.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies