BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Baner z tekstem na białym tle: WEBINARIUM. ZARZĄDZANIE WIEDZĄ W PRAKTYCE. Prowadzenie: Dominika Knap. Z lewej strony portret prowadzącej. Na samym dole logo Fundacji Inside Out. W lewym dolnym rogu piktogram obrazujący tłumacza języka migowego.

Webinarium: Zarządzanie wiedzą w praktyce / z tłum. na PJM

Trudno Ci czasem połapać się we własnych notatkach? Nie możesz odnaleźć ważnej książki, by przygotować się na zajęcia? Zapiszesz coś, ale nie wiesz gdzie? Fundacja Inside Out zaprasza na webinar online dotyczący zarządzania wiedzą, na którym spróbujemy zaradzić takim rozterkom.

Spotkanie odbędzie się na profilu Fundacja Inside Out na Facebooku 15 marca (wtorek) o godz. 19:00 z tłumaczeniem na polski język migowy Piktogram obrazujący tłumacza języka migowego przez Weronikę Dziewanowską. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, nie obowiązują zapisy.

Na webinarium poruszone będą tematy:

  • W jaki sposób organizować i systematyzować swoją wiedzę?
  • Jak znaleźć rzetelne informacje i źródła?
  • Aplikacje, które przydadzą Ci się do usystematyzowania gromadzonej wiedzy i inspiracji.

DLA KOGO?

Spotkanie dla tych co uczą się, ale także uczą innych, dla studentek/ów, psycholożek i psychologów, nauczycielek/li, pedagożek/gów, edukatorek/ów, animatorek/ów. Spotkanie, z którego mamy nadzieję każdy z Was skorzysta.

PROWADZĄCA:

Dominika Knap – animatorka kultury, edukatorka w Galerii Labirynt, koordynatorka projektów. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą, ale także innymi grupami wiekowymi czy o różnych potrzebach edukacyjnych. Pracuje głównie metodami cyrkowymi, plastycznymi i ruchowymi. Współzałożycielka i członkini Fundacji Inside Out, w której odpowiada za panel żonglersko- cyrkowy, dostępność wydarzeń i koordynację poszczególnych projektów i wydarzeń.

Webinar będzie można obejrzeć później. Przez 7 dni (do 22 marca) będzie dostępny na Facebooku Fundacji Inside Out w zakładce Filmy.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies