BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Baner z tekstem na białym tle: WEBINARIUM. SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH. 12 ROZGRZEWEK IMPRO. Prowadzenie: Adam Organista. Z lewej strony portret prowadzącego. Na samym dole logo Fundacji Inside Out. W lewym dolnym rogu piktogram obrazujący tłumacza języka migowego.

Webinarium: Sztuka wystąpień publicznych – 12 rozgrzewek impro / tłum. PJM

Fundacja Inside Out zaprasza na webinarium online dotyczące wystąpień publicznych, na którym poznasz sposoby jak się do tego zabrać oraz w jaki sposób pomoże Ci w tym impro.

Spotkanie odbędzie się na profilu Fundacja Inside Out na Facebooku 15 marca (wtorek) o godz. 19:00 z tłumaczeniem na polski język migowy Piktogram obrazujący tłumacza języka migowego przez Weronikę Dziewanowską. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, nie obowiązują zapisy.

Na webinarium poruszone będą tematy:

  • Jak przygotować swoje wystąpienie publiczne?
  • W jaki sposób zaangażować swoje słuchaczki i swoich słuchaczy?
  • Jak nie zanudzić, gdy temat nie jest pasjonujący?

DLA KOGO?

Spotkanie dla tych już występują publicznie lub chcą zacząć swoją przygodę, dla prowadzących zajęcia czy spotkania biznesowe, dla osób pracujących z klientami czy tych, którzy kochają impro i chcą się rozwijać dzięki tej metodzie. Spotkanie, z którego mamy nadzieję każda i każdy z Was skorzysta.

PROWADZĄCY:

Adam Organista – aktor teatralny i filmowy, konferansjer, instruktor improwizacji teatralnej i aktorskiej specjalizujący się od ponad 10 lat w kanadyjskiej metodzie improwizacji stworzonej przez Kietha Johnstona. Kształcony przez trenerów z całego świata, m. in. Kanady, Danii, USA (iO Chicago) Czech i Niemiec. Wykładowca w prywatnej szkole aktorskiej “Qurtyna”. Współpracował m.in. z Orange, P&G – Procter and Gamble, Alianz, Liberty Direct, Teatrem im. Juliusza Osterwy w Lublinie, Teatrem Współczesnym w Krakowie, Kontekst HR. Współzałożyciel Fundacji Inside Out, inicjator i aktor Teatru Lukla.

Webinar będzie można obejrzeć później. Przez 7 dni (do 5 kwietnia) będzie dostępny na Facebooku Fundacji Inside Out w zakładce Filmy.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies