BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Baner promujący webinarium

Webinarium: seniorze, nie daj się okraść [online – 24 kwietnia]

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza seniorów i ich opiekunów na webinarium nt. „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. I edycja”. Spotkanie odbędzie się w formie online dnia 24 kwietnia 2024 r. w godzinach 10:00 – 12:00.

Webinarium organizowane jest w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Komendą Główną Policji.

Celem spotkania jest zwiększanie świadomości seniorów i ich opiekunów w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców.

Zgłoszenia:

Rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod poniższym linkiem: www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/…

Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się webinarium.

W przypadku zgłoszeń, które wpłyną w dniu wydarzenia, potwierdzenia uczestnictwa oraz zaproszenia na spotkanie będą przesyłane na bieżąco.

Potwierdzenia uczestnictwa:

Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane przed webinarium, a szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości z zaproszeniem na spotkanie.

Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane najpóźniej do 23 kwietnia 2024 roku, a w przypadku zgłoszeń wpłynących w dniu wydarzenia będą przesyłane na bieżąco.

W webinarium można uczestniczyć zarówno samodzielnie, jak i grupowo (za pośrednictwem domów seniora, klubów seniora, domów pomocy społecznej, bibliotek itp.). W przypadku zgłoszeń grupowych wypełniając formularz rejestracyjny należy wskazać przybliżoną liczbę uczestników webinarium.

Harmonogram webinarium:

Logowanie uczestników – od 9:45
Rozpoczęcie webinarium – o 10:00
Zakończenie webinarium – o 12:30

Udział jest bezpłatny

Źródło: rops.lubelskie.pl

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies