BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Baner z tekstem: Webinarium: Pedagogika cyrku jako innowacyjna metoda edukacyjna. Prowadzenie Dominika Knap oraz ze zdjęciem młodej kobiety.

Webinarium: Pedagogika cyrku jako innowacyjna metoda edukacyjna z tłum. na PJM

Fundacja Inside Out zaprasza 22 lutego (poniedziałek) o godz. 19:00 na spotkanie na żywo w formie weninarium dotyczące pedagogiki cyrku i jej zastosowaniu w edukacji szkolnej i pozaformalnej oraz w animacji.

Odbędzie się ono na profilu Fundacja Inside Out i będzie tłumaczone na Polski Język Migowy Piktogram obrazujący tłumacza języka migowego przez Kingę Perkuszewską. Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY, nie obowiązują zapisy.

Spotkanie skierowane jest dla nauczycieli, pedagogów, edukatorów, animatorów, rodziców i każdego kto jest otwarty na nowe pomysły.

Zachęcamy do aktywnego udziału, do zadawania pytań i dzielenia się refleksjami. 

Tematy webinarium, które zostaną poruszone:

  • Czym jest pedagogika cyrku?
  • Jak wykorzystać metody cyrkowe w nauce przedmiotów szkolnych?
  • Jakie korzyści dają nam ćwiczenia cyrkowe?
  • Proste ćwiczenia, które możesz wykorzystać od razu.

Prowadząca:

Dominika Knap – animatorka kultury, pedagog cyrku od ponad 7 lat, edukatorka w Galerii Labirynt. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą poprzez pedagogikę nowego cyrku m.in. w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin, projektach miejskich i międzynarodowych. Jej ulubione dziedziny cyrkowe to żonglerka, akrobatyka grupowa i hula hoop. W pracy z dziećmi i młodzieżą stawia na rozbudzenie zainteresowania dyscypliną, dobrą atmosferę w zespole oraz działania grupowe. Współzałożycielka i członkini Fundacji Inside Out, w której odpowiada za panel żonglersko-cyrkowy, dostępność wydarzeń i koordynację poszczególnych projektów i wydarzeń.

Webinar będzie można obejrzeć później. Przez 7 dni (do 29 lutego) będzie dostępny na Facebooku Fundacji Inside Out w zakładce Filmy.

ZAŚWIADCZENIA – informacja podczas webinarium.

Partnerem wydarzenia jest Sieć Pedagogiki Cyrku.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies