BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Grafika z tekstem: PAMIĘĆ DOSKONAŁA - PRZECHOWYWANIE DANYCH W PAMIĘCI DŁUGOTRWAŁEJ. Prowadzenie: Beata Lipska. Z lewej strony portret prowadzącej

Webinarium: Pamięć doskonała – przechowywanie danych w pamięci długotrwałej z tłum. na PJM

 Fundacja Inside Out zaprasza 22 marca (poniedziałek) o godz. 19:00 na spotkanie na żywo w formie webinarium pt. "Pamięć doskonała - przechowywanie danych w pamięci długotrwałej"  dotyczące technik wspomagających naukę i zapamiętywanie.

Wydarzenie odbędzie się na profilu Fundacja Inside Out i będzie tłumaczone na Polski Język Migowy Piktogram obrazujący tłumacza języka migowego przez Kingę Perkuszewską. 

Udział jest BEZPŁATNY, nie obowiązują zapisy.

Na webinarium poruszymy tematy:

  • Co to jest i jak działa pamięć długotrwała?
  • Kodowanie, przechowywanie, wydobywanie
  • Mnemotechniki jako sposób na zapamiętywanie
  • Co ma wspólnego tabliczka czekolady z tabliczką mnożenia?

DLA KOGO?
Spotkanie dla nauczycieli, pedagogów, edukatorów, animatorów, rodziców i każdego kto jest otwarty na “nowe”.
Zachęcamy do aktywnego udziału, do zadawania pytań i dzielenia się refleksjami.

PROWADZĄCA:
Beata Lipska – współzałożycielka i prezeska Fundacji Inside Out. Jej misją życiową jest pomagać ludziom w osiąganiu swoich celów bez względu na wyzwania, jakie stają na ich drodze. Wypracowała w sobie umiejętność zarażania pozytywną energią, pomaga tym, którzy chcą urzeczywistniać swoje marzenia. Ukończyła z tytułem magistra socjologię, studia podyplomowe w zakresie: zarządzania zasobami ludzkimi, grafiki komputerowej oraz wiele innych szkoleń, jak choćby ekonomiczne, czy architektura wnętrz. Tworzyła od podstaw call center, uczestniczyła we wprowadzaniu międzynarodowej firmy na rynek polski. Od 17 lat zajmuje się rozwojem osobistym. Występuje publicznie z przemówieniami motywacyjnymi. Prywatnie jest matką dwójki cudownych dzieci i żoną wspaniałego mężczyzny.

Webinar będzie można obejrzeć później. Przez 7 dni (do 29 marca) będzie dostępny na Facebooku Fundacji Inside Out w zakładce Filmy.

ZAŚWIADCZENIA –informacja podczas webinaru

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies