BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Baner z tekstem: WEBINARIUM. 10 rzeczy o których powinniśmy pamiętać podczas rozmów z dziećmi o wojnie. Prowadzenie: Katarzyna Dąbrowska- Żmuda, Klaudia Waryszak-Lubaś. Z lewej strony zdjęcie powiewających flag Polski i Ukrainy. W dolnym lewym rogu piktogram obrazujący tłumacza języka migowego.

Webinar: 10 rzeczy o których powinniśmy pamiętać podczas rozmów z dziećmi o wojnie / tłum. PJM

W obliczu aktualnej sytuacji Fundacja Inside Out przygotowała dla Państwa spotkanie, o tym jak wspierać dzieci, dla których jest to także trudna sytuacja. Jako dorośli możemy nie wiedzieć jak na temat wojny z swoimi dziećmi oraz młodzieżą rozmawiać, jak radzić sobie z trudnymi emocjami, jakie reakcje mogą wywołać u dzieci treści dotyczące wojny widziane w mediach.

Spotkanie odbędzie się 4 marca (piątek) o godz. 18:00 na profilu Fundacja Inside Out na Facebooku, z tłumaczeniem na polski język migowy Piktogram obrazujący tłumacza języka migowego przez Ewelinę Lachowską. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, nie obowiązują zapisy.

Webinar dedykowany jest dla rodziców oraz osób pracujących z dziećmi w różnym zakresie, dla tych, którzy w obecnej sytuacji wspierają dzieci ukraińskie oraz polskie.

Na webinarium poruszymy tematy:

  • Jak rozmawiać i wytłumaczyć dziecku obecną sytuację?
  • W jaki sposób radzić sobie z emocjami dziecka?
  • Jakimi informacjami dzielić się z dziećmi i młodzieżą?

Będzie także czas na pytania od Państwa.

PROWADZĄCE: Katarzyna Dąbrowska-Żmuda oraz Klaudia Waryszak-Lubaś

Webinar będzie można obejrzeć później. Nagranie będzie dostępne w zakładce FILMY na facebooku Fundacji Inside Out.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies