BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat promujący Warsztaty z hula hoop

Warsztaty z hula hoop / z tłum. PJM

Hula hoop, to nic innego, jak kółko. Samo w sobie nic nadzwyczajnego nie prezentuje, ale kiedy wziąć je do ręki…

Hulanie to wspaniała sztuka manipulacji obiektem, sposób na zgubienie zbędnych kilogramów, czy najzwyczajniej mówiąc – taniec.

Podczas warsztatów nauczymy się podstawowej techniki kręcenia na ciele, ale także parę efektownych, acz łatwych trików. Nie trzeba posiadać własnych kółek, będą dostępne w różnych rozmiarach. Wyjaśnimy, w jaki sposób wybrać odpowiednie dla siebie.

Zajęcia dla osób początkujących, które dopiero chcą zacząć hulać.

Nie martw się, jeśli nie masz własnego hula hoop. Podczas warsztatów będziesz mógł pożyczyć kółko odpowiednie dla siebie.

KIEDY? 28 maja (sobota) od godz. 17:00 do 19:00

Miejsce: Teren zielony przy Bibliotece na Poziomie ul. Sławin 20.

Udział bezpłatny, obowiązują zapisy: link do zapisów

Wydarzenie tłumaczone na Polski Język Migowy Piktogram obrazujący tłumacza języka migowego.

PROWADZĄCA: 

Dominika Knap – członkini Fundacja Inside Out, animatorka kultury, studentka, pedagog cyrku, edukatorka w Galerii Labirynt oraz mieszkanka Szerokiego. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzież. Na co dzień lubi podróże, wieczór z książką i dobre jedzenie. W Fundacji Inside Out odpowiada za panel żonglersko-cyrkowy oraz koordynację poszczególnych projektów i wydarzeń.

Organizatorem warsztatów jest Fundacja Inside Out. Wydarzenie odbywa się w ramach projektu Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie. Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasto Lublin, w ramach programu Dzielnice Kultury. 

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies