BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Niebieska grafika przedstawia informacje na temat drugiego naboru. Na środku umieszczone jest hasło: Warsztaty Innowacji Społecznych. Poniżej logotyp projektu i zdanie: Poznaj narzędzia Rozwiń pomysł Zainspiruj się. Na samym dole umieszczono logotypy Funduszy Europejskich, flagę Rzeczpospolitej Polskiej oraz Unii Europejskiej

Warsztaty: Jak tworzyć innowacje społeczne z inkubatorem WŁĄCZNIK?

Ruszył kolejny nabór pomysłów do inkubatora Włącznik Innowacji Społecznych. Organizatorzy zapraszają na towarzyszące naborowi warsztaty.

Zgłoszenie do inkubatora to szansa by wprowadzić w życie nowe, ciekawe rozwiązania wspierające osoby zagrożone wykluczeniem społecznym.

W ofercie:

  • granty o średniej wartości 32 tys. zł,
  • wsparcie mentorskie na każdym etapie tworzenia innowacji

Poszukiwane są pomysływ obszarze włączenia społecznego tj. dedykowanych m.in: migrantom i migrantkom, dzieciom i młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym, osobom w kryzysie bezdomności, osobom dyskryminowanym ze względu na płeć, orientacje seksualną, osobom z niepełnosprawnościami czy seniorom.

CZAS NA WARSZTATY: Poznaj narzędzia, rozwiń swój pomysł, zainspiruj się do działania!

Innowacje społeczne to nowe w skali kraju rozwiązania odpowiadające na wyzwania społeczne. Mogą to być produkty, aplikacje, usługi, gry, modele pracy, podręczniki i wiele innych! Proste, nowatorskie rozwiązania, wynikające ze znajomości problemu i odpowiadające na realne potrzeby odbiorców.

Masz pomysł? Nie zwlekaj, skonsultuj go z nami już dziś!

Zachęcam do zapoznania się z informacjami na

Agata Siwek
Referentka ds. sieciowania innowacji społecznych
Inkubator Włącznik Innowacji Społecznych
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu
ul. Feliksa Nowowiejskiego 11
61-731 Poznań
tel. 61 856 73 20

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies