BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Warsztaty hula hoop – Lato na Sławinie / tłum. PJM

Hula hoop, to nic innego, jak kółko. Samo w sobie nic nadzwyczajnego nie prezentuje, ale kiedy wziąć je do ręki… Hulanie to wspaniała sztuka manipulacji obiektem, sposób na zgubienie zbędnych kilogramów, czy najzwyczajniej mówiąc - taniec.

Podczas warsztatów nauczymy się podstawowej techniki kręcenia na ciele, ale także parę efektownych, acz łatwych trików.

Zajęcia dla osób początkujących, które dopiero chcą zacząć hulać.

Nie martw się, jeśli nie masz własnego hula hoop. Podczas warsztatów będziesz mógł pożyczyć kółko odpowiednie dla siebie.

KIEDY? 25 lipca (poniedziałek) godz. 17:00.

Miejsce: Teren zielony przy placu zabaw na ul. Relaksowej 25 (w pobliżu Miejskiej Biblioteki Publicznej Filia nr 38 w Lublinie). 

Wstęp wolny. Wydarzenie tłumaczone na Polski Język Migowy Piktogram obrazujący tłumacza języka migowego.

PROWADZĄCA: 

Dominika Knap – członkini Fundacja Inside Out, animatorka kultury, pedagog cyrku. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzież. Na co dzień lubi podróże, wieczór z książką i dobre jedzenie. W Fundacji Inside Out odpowiada za panel żonglersko-cyrkowy oraz koordynację poszczególnych projektów i wydarzeń.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu “Lato na Sławinie” Fundacji Inside Out realizowanego dzięki wsparciu Miasta Lublin w ramach programu “Dzielnice Kultury 2022 – Lato w Mieście”.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies