BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat promujący wydarzenie

Warsztaty “Badanie społeczne to mapa skarbów: odkrywaj, interpretuj, działaj” [10 kwietnia]

Stowarzyszenie Wspierania Aktywności "Bona Fides" zaprasza 10 kwietnia o godz. 16:45 do siedziby Centrum Wsparcia Liderek przy ul. Niecałej 18/3 w Lublinie na szkolenie Marty Nazaruk-Napory “Badanie społeczne to mapa skarbów: odkrywaj, interpretuj, działaj”.

Warsztat będzie podróżą po krainie badań społecznych (diagnoz i ewaluacji). Z dostępną na zajęciach mapą będziemy poruszać się na spotkaniu tak, aby wspólnie ułożyć plan badania, poznać metody badawcze, obejrzeć różne narzędzia, interpretować zebrane dane oraz zapoznać się z różnymi formami prezentacji wyników badania. A co będzie tym skarbem? To na spotkaniu razem odkryjemy!

Wsparcie skierowane jest do kobiet działających w organizacjach pozarządowych i obywatelskich z terenu woj. lubelskiego i jest BEZPŁATNE!

O prowadzącej

Marta Nazaruk-Napora to specjalistka ds. partycypacji i badań społecznych, która posiada ponad 15-letnie doświadczenie w przeprowadzaniu badań społecznych. Jej umiejętności obejmują analizę danych, facylitację spotkań oraz pracę z metodologią projektową. Jest absolwentką socjologii oraz analizy danych UMCS w Lublinie, ukończyła również kurs trenerski w Holistycznej Szkole Trenerów. Obecnie kontynuuje swoją edukację na kierunku psychologii. Jest współzałożycielką stowarzyszenia Lubelska Grupa Badawcza, realizuje zlecenia badawcze dla różnych instytucji i organizacji. Współtworzyła również mapy sentymentalne dla Lublina. Jej pasją jest edukacja przyrodnicza oraz techniki relaksacyjne w naturze, takie jak kąpiele leśne. Jest matką trójki dzieci, które nie podzielają jej fascynacji bazami danych z tysiącem ankiet.

Działanie sfinansowane ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018- 2030.

Stowarzyszenie Wspierania Aktywności “Bona Fides”
ul. Niecała 4/5a, 20-080 Lublin
tel. 535 000 523
e- mail: biuro@stowarzyszeniebonafides.pl

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies