BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Furtka ogrodzeniowa z wejściem do budynku na którym widnieje szyld Warsztaty Terapii Zajęciowej PSONI Koło w Łęcznej.

Walne zebranie w Janowicy

W dniu 2 września 2022 r. (piątek) o godz. 9:00 w siedzibie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Janowicy odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Koła Polskiego Stowarzyszenia Osób na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koła w Łęcznej.

Było to bardzo ważne spotkanie członków Stowarzyszenia, które poniosło w ostatnim czasie ogromną stratę.

W sierpniu umarła Maria Lisek Zięba Założycielka i wieloletnia Przewodnicząca Koła.

Było to pierwsze po tym ogromnie smutnym wydarzeniu spotkanie członków stowarzyszenia.

Walne Zebranie przyjęło sprawozdanie merytoryczne i finansowe za ubiegły rok działalności. Jednym z punktów ustalonego porządku Zebrania były wybory uzupełniające skład Zarządu Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Łęcznej.

Komisja Wyborcza po podliczeniu głosów i stwierdzeniu ich ważności ogłosiła, że Przewodniczącą Zarządu Koła została Pani Anna Kanadys, zaś Członkiem uzupełniającym skład Zarządu – Pani Iwona Anna Jędruszak.

W spotkaniu członków Stowarzyszenia wzięła udział Alicja Jankiewicz Prezes Lubelskiego Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych – Sejmik Wojewódzki.

PSONI w Łęcznej jest członkiem LFOON-SW.

Galeria zdjęć

Tekst i zdjęcia: Wiktoria Kwiecień

Materiał powstał w ramach projektu “Promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia społecznego i zawodowego” realizowanego w okresie 01.09.2022 – 10.12.2022 r. przez Lubelskie Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych – Sejmik Wojewódzki ze środków Województwa Lubelskiego.

UWAGA: Kopiowanie, skracanie, przerabianie, wykorzystywanie fotografii i tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.niepelnosprawnilublin.pl, w innych mediach lub innych serwisach informacyjnych wymaga zgody redakcji.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies