BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat promujący wakacyjne warsztaty integracyjne dla dzieci i młodzieży

Wakacyjne warsztaty integracyjne dla dzieci i młodzieży na Szerokim /z tłum. PJM po wcześniejszym zgłoszeniu

Wakacyjne spotkania, na których to uczestnicy i uczestniczki decydują co się wydarzy. W programie gry, zabawy, poznawanie siebie nawzajem i dzielnicy, warsztaty, ale co dokładnie to już decyzja dzieci, które też będą te zajęcia tworzyć.

Warsztaty skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 8-13 lat.

KIEDY? 22 sierpnia – 26 sierpnia (poniedziałek – piątek) godz. 10:30-12:30.

Miejsce: Teren zielony przy Bibliotece na poziomie (ul. Sławin 20 w Lublinie).

Udział bezpłatny, obowiązują zapisy. Link do zapisów.

Wydarzenie tłumaczone na Polski Język Migowy Piktogram obrazujący tłumacza języka migowegopo wcześniejszym zgłoszeniu w formularzu zapisów na zajęcia (do 15 sierpnia).

PROWADZENIE: 

Dominika Knap – animatorka kultury, edukatorka, koordynatorka projektów. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą, ale także innymi grupami wiekowymi czy o różnych potrzebach edukacyjnych. Pracuje głównie metodami cyrkowymi, plastycznymi i ruchowymi. Współzałożycielka i członkini Fundacji Inside Out, w której odpowiada za panel żonglersko- cyrkowy, dostępność wydarzeń i koordynację poszczególnych projektów i wydarzeń.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu “Integracja dzielnicy Szerokie” Fundacji Inside Out realizowanego dzięki wsparciu Miasta Lublin oraz Rady Dzielnicy Szerokie.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies