BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Czarny napis na szarym tle: studio na tarasie LCK

W Studiu na tarasie Lubelskiego Centrum Kultury

O sklepowych godzinach ciszy przeznaczonych dla osób ze spektrum autyzmu; o działalności Fundacji Alpha oraz efektach i wartościach płynących z realizowanych projektów; o tym, czego Litwini mogą nauczyć się od Polaków w kwestii podejścia do spektrum autyzmu. 

W Studiu na tarasie LCK rozmawiali na te wszystkie tematy: Anna Prokopiak, Katarzyna Siedlecka z Fundacji Alpha oraz Krzysztof Stasiak, uczestnik programu Wolontariat Rówieśniczy.  Rozmowa trwa od 29 minuty.

Materiał powstał w ramach projektu “Promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia społecznego i zawodowego” realizowanego w okresie 01.06.2021 – 10.12.2021 r. przez Lubelskie Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych – Sejmik Wojewódzki ze środków Województwa Lubelskiego.

UWAGA: Kopiowanie, skracanie, przerabianie, wykorzystywanie fotografii i tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.niepelnosprawnilublin.pl w innych mediach lub innych serwisach informacyjnych wymaga zgody redakcji.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies