BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat konferencji VIII International Conference of Computational Methods in Engineering Science — CMES’23

VIII International Conference of Computational Methods in Engineering Science — CMES’23, 23-25.11.2023 r.

Zbliża się wyjątkowe wydarzenie dla środowiska naukowego i przemysłowego – VIII International Conference of Computational Methods in Engineering Science – CMES’23. Konferencja odbędzie się w dniach 23 – 25 listopada 2023 roku w Puławach, w Hotelu Prima Nova.

Konferencja jest okazją dla naukowców i inżynierów zajmujących się szeroko pojętą inżynierią, technikami numerycznymi oraz eksperymentalnymi do dzielenia się metodami, metodologiami i pomysłami na oryginalne prace badawcze o wysokiej jakości. Uczestnicy będą mieli okazję do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk w obszarach takich jak: analiza procesów inżynierskich, uczenie maszynowe, obliczeniowa dynamika płynów (CFD), symulacje komputerowe, metoda elementów skończonych (MES) oraz inżynieria produkcji i kontrola jakości.

Wydarzenie ma charakter interdyscyplinarny, co umożliwia wymianę wiedzy pomiędzy różnymi ośrodkami naukowymi z Polski i zagranicy. W programie przewidziane są wykłady plenarne oraz prezentacje firm specjalizujących się w nowoczesnych metodach i narzędziach komputerowych. Konferencja prowadzona będzie w języku angielskim.

Tematyka konferencji przyciąga uwagę szerokiej publiczności. W wydarzeniu weźmie udział około 100 uczestników, zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Konferencja dofinansowana jest ze środków budżetu państwa, przyznanych przez Ministra Edukacji i Nauki w ramach Programu „Doskonała Nauka II”. Więcej informacji dostępnych jest na stronie wydarzenia: https://cmes.pl.

Zgłoszenia

Zgłoszenia na konferencję będą przyjmowane do dnia 16 listopada 2023 do godz. 12.00 drogą mailową contact@cmes.pl.

dr inż. Monika Kulisz,
Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
Politechnika Lubelska

 

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies