BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Szyld promujący wydarzenie V Forum Edukacji Dorosłych

V Forum Edukacji Dorosłych on-line

Krajowe Biuro Elektronicznej platformy na rzecz uczenia się dorosłych organizuje V Forum Edukacji Dorosłych, które odbędzie się w formie online w dniach 23-27 listopada 2020 r.

Organizatorzy zapraszają na pięć dni niczym nieograniczonego dostępu do wiedzy; sprawdzonych metod, narzędzi i przykładów dobrych praktyk oraz do spotkań ze specjalistami, inspirującymi mówcami i praktykami, którzy zabiorą Państwa do świata edukacji dorosłych! W tym roku spotkanie odbędzie się on-line

Motywem przewodnim tegorocznego forum będzie wsparcie uczącego się. Porozmawiamy o tym, jak można dodatkowo wpłynąć na proces uczenia się, usprawnić go; sprawić, żeby jego efekty były jeszcze lepsze. Pokażemy, jakich narzędzi można użyć oraz jak motywować i angażować słuchaczy.

W programie między innymi wystąpienie Jarosława Marciszewskiego z Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gdańsku, który opowie o projektach, w których osoby z niepełnosprawnością intelektualną pełnią rolę edukatorów kulturalnych. Podzieli się także przykładami dobrych praktyk oraz konkretnymi wskazówkami, jak włączać osoby z niepełnosprawnością intelektualną w działania kulturalne.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji oraz rejestracja na V Forum Edukacji Dorosłych dostępne na stronie www.vfed.pl

Iwona Buks
Biuro Edukacji Dorosłych
Krajowe Biuro Elektronicznej platformy na rzecz uczenia się dorosłych w Europie (EPALE)

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Narodowa Agencja Programu Erasmus+
Al. Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa
tel.:  507 937 797
e-mail: ibuks@frse.org.pl
www.frse.org.pl
www.erasmusplus.org.pl
epale.ec.europa.eu/pl

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies